• BLACK & WHITE COLLECTION AL ANDALUS EDP 50 ML

BLACK & WHITE COLLECTION AL ANDALUS EDP 50 ML

Al-Andalus – elegants un mazliet noslēpumains austrumniecisks aromāts ar koksnes nokrāsu gan vīriešiem, gan sievietēm, ar maigi pikantu akcentu. Aromātu 2015.gadā radījis Itālijas zīmols Moresque kā daļu no „Melnās Kolekcijas”, kura apliecina cieņu bagātajai Tuvo Austrumu kultūrai un tās mantojumam, kā arī arābu parfimērijas mākslai.

Smaržas nosauktas par godu vienai no senākajām kultūras provincēm – Al-Andalus. Ugunīgs un valdzinošs aromāts, kas atgādina Andalūzijas vibrācijas un karsto sauli. Aromāta atveras ar gardos un jautros toņos, kas atmirdz līdzīgi pirmajiem saules stariem. Aizraujošais, stimulējošais un pikantais safrāna, melno piparu un ingvera trio aromātā ieskanas līdzīgi kā siltuma pieaugums telpā pirms sprādziena, tādējādi pastiprinot tā intensitāti.

Kompozīcijas bagātīgajā sirdī skan Austrumu svētā Oud krāšņās notis, piešķirot aromātam harmonisku, saldenu, pikantu un nedaudz dūmakaini samtainu nokrāsu. Oud intensitāte akcentē kompozīcijas pamatnotis, kuras veido valgani eksotiskā vetivērija ar zemes noskaņu, dūmakaini aromātiskais vīraks un delikātais krēmīgais bērza aromāts ar vieglu vaniļas un Tolu balzama niansi.

Daudzums - 1 +
  • Cena: 249.00€

|