• MORESQUE ART COLLECTION CONTESSA EDP 50 ML

MORESQUE ART COLLECTION CONTESSA EDP 50 ML

Contessa var uzskatīt par 19.gadsimtā dzīvojušas Itālijas muižnieces portretu, kura mitinājusies nelielā Toskānas ciematā, kura šaurās ieliņas aizved līdz kalnu ainavai ar olīvu birzīm un vīnogulājiem. Dabas ainava, kuras iedvesmojošo krāšņumu aizēnojusi sieviete, spējīga aizēnot ziedu skaistumu, satvert saules starus un pat apstādināt laiku un sezonu ritumu.

Viņas skaistums bijis tikpat izaicinošs: lieliski apzinoties savu pievilcību, viņa vēl piestrādājusi arī pie sava temperamenta un ambīcijām, tām kļūstot mūsdienīgākām. Šīs īpašības kopā ar viņas neticami kārdinošo varu veido iedvesmojošu un vēsturisku tiltu starp diviem laikmetiem un apliecina patiesas sievišķības iezīmes: romantismu, bet arī vīrišķību, instinktu un noslēpumainību.Nosaukta par „deviņpadsmitā gadsimta dievieti”, viņa valdzinājusi arī ar savu pievilcīgumu. Viņa iemiesojusi arī neparastu estētikas izpratni, piepildot savus skapjus ar bagātīgi izšūtiem tērpiem zeltītos toņos un sarkaniem samta mēteļiem, izceļot viņas unikālo stilu, noslēpumainību un nesalīdzināmo valdzinājumu.

Tieši šāda sieviete, kurai piemīt valdzinošs magnētisms, iedvesmojusi Contessa radīšanu. Jaunais Moresque aromāts atmodina viņas pārgalvīgo dvēseli, izceļ viņas skaistumu un atdzīvina viņas kaisli un vērtīgumu.

Katra sieviete, lietojot Contessa, īstenos smaržas aizraujošo vēsturi, kuras pamatnotīs jūtama sievišķība un elegance.

Daudzums - 1 +
  • Cena: 349.00€

|