• ART COLLECTION PORTOFINO EDP 50 ML

ART COLLECTION PORTOFINO EDP 50 ML

Fiore di Portofino – ar transcendentālu maģiju piepildīts mundrs un spilgts aromāts: valdzinošas ūdens straumes, mirdzošs apvārsnis, izcilas un ievērojamas, vēsturē nozīmīgas personas, viņu panākumu izjūtu aromāts, kas uzplaukst neatkārtojamā skaistumā.

Fiore di Portofino pudelīte ir unikāls mākslas darbs: katra detaļa ir roku darbs saskaņā ar seno Florences izrotājuma tehniku, kuru pārņēmis dēls no tēva paaudzēm ilgi. Tā ir himna jūras un debesu nokrāsām, cieņas izpausme tādām slavenībām kā Ava Gārdnere, Frenks Sinatra, Bridžita Bardo, Hamfrijs Bogarts un Laiza Minelli, kuri mēdza atbraukt uz Portofino, lai atpūstos. Tieši to vēstī zeltoto svītru raksts uz flakona: tās atspoguļo dzīves, vēstures un dvēseļu daudzveidību, kuras krustojušās šajā nelielajā zemes paradīzes stūrītī.

Fiore di Portofino smaržas radušās, lai kļūtu par kulta aromātu, ko izceļ spilgts raksturs, īpašas atmiņas un mūžīgs skaistums, traucoties uz mirdzošo nākotni.

Fiore di Portofino

Starp ūdeni un debesīm, starp ieelpu un gaisu. Tur, kur izzūd robežas, lai kļūtu par vienu veselu, acis un dvēsele izbauda skaistumu, kas redzams vien tiem, kuri spēj to saskatīt. Tur, kur visskaidrākā debess ieplūst kristāldzidri zaļganajā jūrā, atbrīvojas emocijas līdzīgi kā vējš iznēsā mākoņus. Fiore di Portofino atklājas tikpat lēni kā atveras zieds, kurš nesteidzas izplaukt. Smaržas atklāj savu aromātu bezbailīgi un mazliet negaidīti, piedāvājot siltumu, kurš ilgi saņemts no saules stariem. Un, kad smaržu kopums atklājas, aromāta harmonija aizved jūs uz pasaulē visekskluzīvāko jūras līci. Neroli seko citrusa notis un brīdina par neparasto bazilika, mimozas un īrisa saplūšanu dejā. Ambras pustoņi iegrimst dziļajos muskusa un Haiti vetivērijas akordos.

Daudzums - 1 +
  • Cena: 349.00€

|