Par Mums

Šīs kategorijas aromāti tiek radīti no rūpīgi atlasītām, retām un dārgām sastāvdaļām, kas pēcāk tiek apvienotas unikālās kompozīcijās un līdzinās sarežģītām alķīmijas formulām.

Visas nišas smaržas ir unisex aromāti bez spilgti izteikta iedalījuma pēc dzimumiem. Galvenais tajos ir retums un nepārspējamā sastāvdaļu kvalitāte, kā arī oriģināls, sajūtams „zīmējums”. 

Veikalam Quintessence ir ekskluzīvas tiesības pārstāvēt visā Baltijas teritorijā tādus zīmolus kā: Blend Oud (Itālija), Moresque (Itālija), Orlov Paris (Francija), Making of Cannes (Francija), Jul&Mad (Francija), Van Cleef & Arpels (Francija), Laboratorio Olfattivo (Itālija), Jacques Zolty (Francija), Chopard (Francija), Alexandre.J (Francija), Kajal (Apvienotie Arābu Emirāti), Ajmal (Apvienotie Arābu Emirāti) un Cinq Mondes (Francija).

Veikala interjers radīts minimālisma garā, ieturētos un mierīgos toņos. Metāliskā apdare organiski sasaucas ar kokam pielīdzinātajām faktūrām. Sienas veido daudzskaitlīgas, izgaismotas produktu eksponēšanas nišas. Iekšējā iekārtojuma lakonisms kalpo vienam mērķim – pasvītrot flakonu, kas ir kā miniatūri mākslas darbi, māksliniecisko noformējumu.

Quintessence klientu rīcībā ir apmācīti konsultanti, kuri pārzina katra aromāta struktūru. Lai atvieglotu izvēles veikšanu, viesiem apmeklētājiem tiek piedāvāts sastādīt pašiem savu smaržu piramīdu, izmantojot speciālu aplikāciju. Īstais aromāts tiks atrasts gluži kā brīnišķīga melodija, kuras motīvs tiek uzminēts pēc pirmajām pazīstamajām notīm.

„Veikala nosaukuma izvēlei mēs piegājām ļoti nopietni. Quintessence nozīmē tīru ēteri, pašu labāko, ko var iegūt. Tas ir princips, pēc kura mēs izvēlamies aromātus, - tikai augstākās kvalitātes un ar oriģinālu aromāta skanējumu”


|