• ROSE ALBA 100 ML

ROSE ALBA 100 ML

DIZAINERS

Radošais franču dizainers un plaša profila mākslinieks Alexandre.J 2012. gadā nodibināja savā vārdā nosauktu aromātu zīmolu ar tikai vienu mērķi – radīt.

Viņš izvēlas nesekot tradicionālajām parfimērijas normām un piedāvā savu skatījumu uz Skaistumu: izsmalcināta iepakojuma un vienreizēju aromātu savienību.

Šajā radošajā procesā ir jūtams multikulturālās iedvesmas gars: perlamutra pudelīte, stikla lējuma korķītis, emaljēts medaljons, pērļu rotājumi…

Dizainers labprāt sadarbojas ar māksliniekiem no citām mākslas pasaulēm, lai radītu kopdarbus, kuri vienmēr ir vēl pārsteidzošāki.


Materiālu un sajūtu arhitekts Alexandre.J nesamierinās ar kompromisiem un piedāvā pasaulei tādus darbus, kuri izsauc emocijas.


STĀSTS

Aromāts Rose Alba iemūžina The Collector garu, kurā satiekas Austrumu un Rietumu ietekme.

Ļaujoties vēlmei apspēlēt rozes smaržu, Alexandre.J iedziļinājās šī mītiem apvītā zieda izcelsmē un vēsturē. Roze bija viens no seno grieķu un romiešu civilizāciju simboliem, un Ēģiptes valdniece Kleopatra izmantoja rozi, lai pavedinātu imperatoru Marku Antoniju.

Pēc tam Alexandre.J iztēlē uzbūra sarkanu pudelīti, kura atgādina pils greznos aizkarus un ir rotāta ar Ēģiptes saules nesēju – skarabeju.


IEPAKOJUMS

Alumīnija pudelīte ar zelta motīvu

Samtaina kastīte


Daudzums - 1 +
  • Cena: 109.00€

|